כללי

השכרת ציוד לאירועים ע"י A.Z.A.M Design Production

השכרת ציוד לאירועים ע"י A.Z.A.M Design Production
בשעה טובה הגיע הרגע שלכם, והתחלתם לתכנן את החתונה. מהר מאד הבנתם שזה לא פשוט. השיטוט בין גני אירועים, הצלמים ומעצבי החתונות עשוי להיות מתיש ולעורר מחלוקות.
מה שאנחנו מציעים זה שרות השכרת ציוד לאירועים. תנו לנו, לחברת Azamלעזור לכם, בואו ספרו לנו מה החלום שלכם, איך אתם רוצים שהחתונה שלכם תראה, ותשאירו את זה לטיפולנו.
אנחנו נדאג לספק את כל הציוד הדרוש להגשמת חלומכם. החל מצלחות, סכו"ם, כוסות ומפות, דרך שולחנות, כסאות, ופופים עד למסכי LED ענקיים וגימיקים מוארים וכלה באביזרים המשלימים את האווירה.
בשלב זה אתם בוודאי שואלים את עצמכם, למה אנחנו צריכים להשכיר ציוד אם בעצם כבר בחרנו גן אירועים? אז התשובה היא, שיש גני אירועים אשר אינם מספקים ציוד לאירוע, אלא רק את המקום. במקרים אלו יש לשכור ציוד רב עבור הארוע ובעלי השמחה, במקום ליהנות מהרגע המאושר, עסוקים בזה.
בדיוק במקום הזה שרות השכרת ציוד לאירועים נכנס לתמונה, בשביל לדאוג שבגן האירועים יהיה את כל הציוד הנדרש בשביל שהחתונה שלכם תהיה מושלמת. שלא יחסרו כוסות, ושהכיסאות יהיו נוחים, שהסכו"ם יהיה תואם את המפות ואת הפמוטים וכן שיהיו גם מספיק פופים בסוף הערב לכל האורחים העייפים.

זכרו! השכרת ציוד לאירועים זו בדיוק הנקודה המכריעה, שבין אירוע יפה לאירוע מדהים ומושקע שכולם יזכרו.
אם בחרתם לעשות את האירוע בטבע, בים, ביער או אולי בחצר של הדודים. במקומות כאלה השכרת ציוד לאירועים היא דבר הכרחי, מאחר ויש להקים את הארוע מאפס. מקומות כאלה אשר אינם מורגלים ואינם ערוכים לאירועים המוניים ובעיקר מציעים אויר צח ונוף, מחויבים בהקמת אירוע מהבסיס. השכרת ציוד גדול כגון: תאורה, חופה, מטבח, בר משקאות ושירותים כימיים. השכרת ריהוט בסיסי: כסאות, שולחנות, שמשיות, מאווררים, מחצלות פופים וכדומה. כמו כן, יש לדאוג גם לדברים קטנים (או כאלה שאנחנו רק חושבים שהם קטנים אך בסופו של דבר הם אלה שהופכים את האירוע לאירוע מושקע ואיכותי): כלי אוכל, מפות ומפיות, נרות או כל דבר אחר שחשקתם בו.